25 ledna, 2010 Categorized under: Nezařazené - No Comment

Orientace v dobrodružství

Po druhé seanci, kdy je staronovým DM Petr Kudla Kudlák & and his chlupy, došlo k malé emailové roztržce mezi hráči a výše jmenovaným. Dva názorové proudy propláchly zatuchlé internetové rozvody minimálně ve třech nadnárodních firmách a vyůstily ve dva ostrůvkům odboje – na jednom sedí PJ na trůnu a na druhém se zabarikádovali hráči. Tento stav nazývají šachisté PAT.

Situace mj. přinesla nutnost rekapitulace děje z minulých několika seancí a míč vykopl družinový kronikář SAD a ze své (fotografické) paměti vytáhl pár prvních fragmentů:

SAD říká:
Pojdte zkusit dát dohromady ten příběh, co vy na to?

Krapet jsem včera přemýšlel, co tak udělat rekapitulaci, prošel jsem poznámky a toto jsem dal do kupy. Zkukste přidat svoje a snad se posunem v příběhu

Winterhaven
Karel – hotovo, nemá cenu řešit … snad

Fortrest
-Pejdrek – šéf a náš zaměstnavatel

Sedmiměstí
-Radar – hostinský
-Bruk – celník
-Eric – chce po nás svatý grál
-MG z Rohatce – kupec otroků

Já to mám asi pomotané
Krvesajové jsou otrokáři Duergaři a MG z Rohatce Duergar si kupuje a v té pevnosti Rohatec (tam kde jsme ted) sídlí skřeti (to jsou ti co se na mě ted vysypaly ze dveří …)

Banisharova reakce (snažící se zakrýt, že je na tom se znalostmi příběhu podobně, ne-li hůře)

Já doplňuju:

Klinger – druhej barman u Radara (Tajtava si na něj brousí zuby)
MG – známý také pod pseudonymem Dj MG, nejznámější rapper z Sedmisloupí, prorazil vloni deskou „Torogův šedý zá-KAL“
Ka-díra – nejstarší zakladatelka nejstaršího řemesla, v jejích službách dva dirk-áři (potomci černošských přistěhovalců a trpaslíků ze obsidiánových hor)

Poté, co do lexikonu osob a dějin našeho dobrodružství přispějí svou troškou do mlýna Corvus Všemocný a Helia Místypřítomná, informace doplním. Promiskuitní a hedonický Taitava je trapnej a určitě si to pamatuje správně, takže toho budeme velkoryse ignorovat.

Kronika D&D
první vydání
autoři: Sad, Banishar, Helia, Corvus

Leave a Reply