26 července, 2011 Categorized under: Nezařazené - No Comment

Gamecon 2011 – den první

Rok k roku pošel a díky motivačnímu hlaholu Chrabroně Zlatohlase alias Martina, jsme opět poslechli volání Gameconu resp. dalšího pokračování mistrovství ČR v Dračím doupěti.

Netradičně a oproti tradici jsme v pátek dorazili včas všichni a před hraním si stihli ještě doladit deníky. Náš starý známý preferovaný pýdžej ALMI si nás vyzvedl ve foyer dějiště turnaje a odvedl chodbami do své jeskyně.

PRVNÍ DEN
Skupinka ve složení Chrabroň Zlatohlas-hobití dvojkombinace bard-zloděj (Martin), Sad hraničář a milovník chobotnic (Míla), Timboktoo alchymistka a luštěnka záhad logických (Jarča), Corvus barbar v naleštěné zbroji (Tomiš), Džeian – čaroděj druhé kategorie (Džája) a posíleni o moudrého a mladého čaroděje Solamila (David) započala výpravu v místě A. Odtud převzala cenný dopis z rukou svého ex-zaměstnavatele Jakuba Krčína a vydala se na cestu do Vinného kraje doručit ho mistru Josefčičovi, jeho mentorovi do Ústí. Po cestě jsme si zalaškovali s bandou vlků a jedním lykantropem, ale naše váhavost stála život celé karavany, s vyjímkou kupce Milješiče. S tím a jeho vozy jsme dorazili do města s touhou odplout do 4 dny vzdáleného přístavu. Díky dopravním komplikacím a neochotě lodivoda Poděslava jsme se letmo seznámili s lepou barbařicí Lepicí, jejím mágem Goranem, trpaslíkem a severským bratrem. Pomohli jsme jim rozluštit magickou skřínku a pak jsme se kupodivu nepomlátili, když se mezi námi začaly zhmotňovat dva démoni zla. Tím jsme si vysloužili Lepicinu kajutu na lodi a přes nedostatek místa vzali i Miloševiče skuhrajícího nad tím, že jeho náklad vína, sýrů a brandy zůstává na pevnině. Když jsme vyplouvali na širé moře, v podpalubí lodi byl ještě kontraband místního kápa Otika, ale to nám bylo fuk.

Hrací čas skončil s klasickým úprkem v poslední půlhodině hraní…a jako každý rok, o prsa jsme postoupili!

(Džeian)

Leave a Reply